Group XML Sitemap (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Priority
hu: Fontosság

en: Last modification date
hu: Utolsó módosítás dátuma

en: Change frequency
hu: Gyakoriság megváltoztatása

en: Sitemap file
hu: Webhelytérkép-fájl

en: Number of sitemaps in this index
hu: A webhelytérképek száma ebben az indexben

en: Click on the table headers to change sorting.
hu: A táblázatfejlécre kattintással megváltoztatható annak rendezése.

en: Sitemap URL
hu: Webhelytérkép webcím

en: Number of URLs in this sitemap
hu: A hivatkozások száma a webhelytérképen

en: URL location
hu: Webcím

en: Group type ID
hu: Csoporttípus-azonosító

en: Processed @count of @total entities.
hu: @count / @total entitás feldolgozva.
