Group XML Sitemap (3.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Priority
cs: Priorita

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Sitemap file
cs: Soubor mapy webu

en: Number of sitemaps in this index
cs: Počet map webu v tomto indexu

en: Click on the table headers to change sorting.
cs: Pro změnu způsobu řazení, klikněte na popis sloupce tabulky.

en: Sitemap URL
cs: URL mapy webu
