Group Storage (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Storage
he: אחסון

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Add @type
he: הוספת @type

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
