Group Storage (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Storage
hr: Spremnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Asc
hr: Uzlazno
