Group Storage (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
