Group Storage (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
