Group Storage (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር
