Group Storage (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Apply
bg: Търси
