Group Storage (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Dropbutton
ca: Botó desplegable
