Group Storage (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Storage
ja: ストレージ

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Add @type
ja: @typeを追加

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Dropbutton
ja: ドロップボタン
