Group Storage (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
