Group Storage (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
