Group Storage (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
