Group Storage (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
