Group Storage (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Storage
pl: Magazyn

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Dropbutton
pl: Przycisk rozwijany
