Group Storage (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Add @type
bn: @type যোগ কর

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
