Group Storage (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
