Group Storage (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Group
it: Gruppo

en: Type
it: Tipo

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Storage
it: Archiviazione

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Add @type
it: Aggiungi @type

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Dropbutton
it: Casella a discesa
