Group Storage (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
