Group Storage (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
