Group Storage (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Storage
ro: Depozitare

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Link to Group content
ro: Legătura cu conținutul grupului

en: Link to edit Group content
ro: Link pentru a edita conținutul grupului

en: Link to delete Group content
ro: Legătură pentru a șterge conținutul grupului
