Group Storage (1.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
