Group Storage (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
