Group Storage (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
