Group Storage (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Group
da: Gruppe

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Storage
da: Lagring

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Add @type
da: Tilføj @type

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Storage type
da: Lagringstype

en: Asc
da: Stigende

en: Dropbutton
da: Dropknap
