Group Storage (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
