Group Storage (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
