Group Storage (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Storage
is: Geymsla

en: Apply
is: Virkja

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
