Group Storage (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Group
nn: Gruppe

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
