Group Storage (1.0.0-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
