Group Storage (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
