Group Storage (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Add @type
tr: @type ekle

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Dropbutton
tr: Açılır düğme
