Group Storage (1.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Storage
bs: Pohrana

en: Apply
bs: Primjeni

en: Add @type
bs: Dodaj @type
