Group Storage (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
