Group Storage (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
