Group Storage (1.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
