Group Storage (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Group
nl: Groep

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Storage
nl: Opslag

en: Apply
nl: Toepassen

en: Delete relation
nl: Relatie verwijderen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Storage type
nl: Opslagtype

en: Asc
nl: Oplopend

en: Edit relation
nl: Relatie wijzigen

en: Dropbutton
nl: Keuzeknop
