Group Storage (3.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Storage
ru: Хранилище

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Dropbutton
ru: Раскрывающаяся кнопка
