Group Storage (3.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по
