Group Storage (3.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
