Group Storage (3.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Storage
cs: Ukládání

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
