Group Storage (3.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Storage
cy: Storfa

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
