Group Storage (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
