Group Storage (3.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
