Group Storage (3.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
