Group Storage (3.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
