Group Subscription (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Group
be: Група

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Update
be: Абнавіць
