Group Subscription (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Group
ja: グループ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Update
ja: 更新
