Group Subscription (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು
