Group Subscription (2.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Group
es: Grupo

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Update
es: Actualizar

en: Your e-mail address must be specified on your <a href="@url">my account</a> page.
es: Su dirección de correo electrónico debe especificarse en su página <a href="@url">mi cuenta</a>.

en: Include updated posts in notifications
es: Incluir contenidos cambiados en las notificaciones
